Rozhovor s Michalem Klusáčkem v pořadu Aby bylo jasno

Bude úspěšná koalice STAČILO! pokračovat nebo se splní přání Marka Bendy z ODS aby opět mimoparlamentní strany u voleb do Poslanecké sněmovny propadly a uvolnily cestu druhé Fialově vládě?

Jak ovlivní rusko-ukrajinský konflikt smlouva o ukrajinsko-české obranné spolupráci? Nakolik může korespondenční volba ovlivnit svobodu a tajnost voleb? A poslal by náš host své děti na letní „brigádu“ do české Armády?

Děkujeme za podporu ve volbách

Naše koalice získala v Eurovolbách téměř 10 % hlasů. Děkujeme za podporu!

140 let od narození Edvarda Beneše

Včera jsme si připomněli 140 let od narození Dr. Edvarda Beneše, prezidenta Budovatele, člena ČSNS. Jeho odkaz je stále aktuální, připomeňme si jeho slova z 14. 12. 1945, kdy řekl o svých dekretech:

Přijde brzo chvíle, kdy tito viníci se budou před sebou samými a před světem očišťovat s toho, co v těchto letech napáchali. A budou tomu sami věřit, až tyto své nové lži budou přednášet. Říkal jsem při jiných příležitostech, že máme všecko zaznamenat a povědět to, co jsme zažili ve svých vězeních a koncentračních táborech. Ne snad jen proto, abyste nám všem řekli o svém trápení, ale proto, abyste se znovu mohli bránit, až oni začnou s tou svou “očišťovací” kampaní. Že začnou – o tom buďte přesvědčeni. A konečně přijdou opět, aby od očištění přešli k útoku. Bude to nová reakce, která opět spojí útok na pokrok sociální, s útokem na naší svobodu národní a lidskou.

Na fotografii Ivan Fabián a Marek Adam, odkaz

4. ročník "Dne Jana Kubiše", Památník Panenské Břežany

Včera se MUDr. Ilona Müllerová za ČSNS zúčastnila vzpomínkové akce, konané Památníkem Panenské Břežany ve spolupráci s MO AČR a ČsOL.
Ilona Müllerová a Vlastislav Janík
Na fotce MUDr. Ilona Müllerová a ředitel Památníku národního útlaku a odboje Ing. Vlastislav Janík

Aby bylo jasno... s Michalem Klusáčkem

Nejsme spojenci USA, ale jeho vazalové. I to zaznělo v pořadu Aby bylo jasno.. Jany Bobošíkové v rozhovoru s předsedou ČSNS Michalem Klusáčkem.

Video

Prohlášení ČSNS k současné politické situaci

ČSNS konstatuje, že vláda porušila svůj program a sliby, které dala občanům při nástupu do funkce. Tato realita vyvolává čím dál tím větší nesouhlas většiny českých občanů se současným stavem. Politika vládnoucích parlamentních stran nás vede ke katastrofě, protože nesmiřitelně rozděluje společnost. Nálada mezi lidmi eskaluje, což dokládá i útok na slovenského premiéra.

Egoistické snahy vládnoucích politických stran i jednotlivců, prosazované na nejvyšší úrovni v oblasti financí, způsobují krizi. Parcelací státu, jako kořisti, si nadnárodní monopoly rozdělily nejenom podniky, ale i státní zakázky. Tento stav musí skončit a musí dojít ke změně.

Přijďte k volbám a volte 26., volte Stačilo!

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru