Záznam z oslavy 120. výročí ČSNS

Strach mocenských elit z národa

Zajímavý článek, který rozebírá současné politické nástroje, které jsou na nás uplatňovány: soft power, indoktrinace, nevládní organizace, elita, masy, reprezentativní (zastupitelská) demokracie.... Klikněte zde a čtěte.

Parlamentní volby 2017

ČSNS se účastní parlamentních voleb v letošním roce samostatně. Informace, které kolují po internetu, že se ČSNS účastní voleb na kandidátce jiného politické subjektu, se nezakládá na pravdě.

Referendum je pojistkou demokracie

Předseda ČSNS Michal Klusáček byl hostem v diskusním pořadu Politické spektrum. Tématem byly - přímá volba představitelů státu a obecná referenda. Video je zde.

Milena Kolářová o Václavu Klofáčovi

U příležitosti oslavy 120. výročí založení naší strany vzniklo video, na kterém Milena Kolářová (97 let) vzpomíná na svého dědečka Václava Klofáče, zakladatele a ideologa ČSNS.

ČSNS k 3. sjezdu LEV21

Reagujeme na informaci, kterou uveřejnily novinky.cz. ČSNS se ohrazuje proti užívání svého historického znaku stranou LEV21, která vznikla v roce 2011. Dále informace v uveřejněném článku považujeme za zavádějící i z toho důvodu, že strana, která vznikla v roce 2011 se nemůže navracet ke znaku, který užívá jiná strana od 19. stolení. Taktéž formulace, že LEV21 se navrací ke svému původnímu názvu je nepravidvá, protože LEV21 je původním názvem této strany.

Zrada

Stropnický podepsal dohodu, která podřizuje část české armédy němcům. To je historická zrada. Herrmann a jemu podobní se asi radují, ale těch více jak 300 tiscí českých obětí 2. světové války se musí obracet v hrobě.

Celý článek

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru