Prohlášení předsednictva ČSNS k výsledkům prezidentských voleb na Slovensku

Předsednictvo ČSNS přijalo s potěšením  vítězství kandidáta národních sil Slovenska a přeje mu úspěšnou spolupráci se současnou vládou Roberta Fica v postupu za demokratizaci Slovenska a spolupráci s ostatními slovanskými národy za mírovém uspořádání Evropy i Ruska.

Uctění památky Václava Morávka

Dnes jsme si připomněli výročí smrti Václava Morávka, statečného vlastence a odbojáře, který byl zabit Němci před 82 lety

Video
Odkaz

Připomenutí 15. 3. 1939

Dnes jsme se zúčastnili demonstrace pro připomenutí německého obsazení naší země v roce 1939. Za ČSNS přednesl projev místopředseda Karel Janko a předseda Michal Klusáček.

Video

Zúčastnili jsme se demonstrace za vystoupení z NATO

Na výročí 25 let vstupu ČR do NATO jsme se zúčastnili demonstrace za vystoupení z této organizace.

Video

ČSNS odsuzuje Fialovo narušování vztahů mezi Čechy a Slováky

ČSNS odsuzuje prohlášení premiéra Petra Fialy o zrušení mezivládního jednání se slovenským kabinetem Roberta Fica.

Jedná se o další umělý rozkol vnesený mezi našimi bratrskými národy, který není v zájmu ani slovenského ani českého národa. Politika "rozděl a panuj" prospívá pouze nadnárodním korporacím, které jsou řízeny především z USA. Pokračuje tak jejich politická expanze v duchu "Drank nach Osten", započatá v roce 1990 politickými převraty ve středoevropských zemích.

Předsednictvo ČSNS souhlasí s postojem vlády Slovenské republiky a odmítá vlastizrádnou politiku Fialovy vlády a požaduje její demisi.

ČSNS se připojila ke koalici Stačilo!

ČSNS se zúčastní letošních voleb do Europarlamentu v koalici Stačilo. Chceme posílit vlasteneckou a sociální politiku. Politické strany již nelze dělit pouze na pravici a levici, ale daleko větší význam má dělení na národní a protinárodní respektive sociální a asociální politické síly.

Koalice Stačilo je v tomto duchu koalicí národní i sociální, a proto se k ní ČSNS přidala.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru