ČSNS protestuje proti aktivitám Petra Pavla

ČSNS protestuje proti dalšímu pokusu o prolomení Benešových dekretů. Petr Pavel se domlouvá s Lichtensteiny, potomky kolaborantů, o navrácení "jejich" majetků. Podporujeme v této věci protest ČSPB.

Protest ČSPB

Zemřel Jaroslav Dvořák

Jaroslav Dvořák

1. 11. náhle zemřel v 48 letech náš kamarád Jarda Dvořák.

Čest jeho památce a upřímnou soustrast rodině.

Připomínka vzniku Československa

Zemřel bratr JUDr. Jaroslav Král CSc.

JUDr. Jaroslav Král CSc.

S velkým zármutkem jsme přijali zprávu, že v pondělí odpoledne 16. 10. 2023 po krátké zákeřné nemoci zemřel bratr JUDr. Jaroslav Král CSc., místopředseda ČSNS. Všichni na něj budeme vzpomínat jako na čestného, vzdělaného a obětavého člověka, který miloval humor a svojí vlast. Čest jeho památce.

Vzpomínka J. Paroubka na jeho kamaráda J. Krále

Odmítáme "obrannou" smlouvu s USA

Předsednictvo České strany národně sociální odmítá uzavření smlouvy o obranné spolupráci ČR s USA  v celém jejím rozsahu. Tato smlouva hrubě narušuje suverenitu našeho státu a přispívá k vyostření válečného stavu v celé Evropě.

V této souvislosti připomínáme více jak 800 amerických vojenských základen etablovaných po celém světě a 33 válek vedených Spojenými státy po 2. světové válce téměř nepřetržitě  až do současnosti  v zájmu  vývozu americké “demokracie”.

Za mír a nezávislost České republiky!

Pražská koalice "Hledej stopu peněz, najdeš politiku..."

Nová pražská koalice = KOALICE Průhonice: Posunuli nultý kilometr D1, aby umožnili změny územního plánu pozemků na stavební parcely, kromě jiného starým známým kmotrům... A jak jsou na tom ostatní pozemky a majitelé? Také mají smlouvy o smlouvách budoucích ? (s kým?) Poslechtěte si interpelaci Jaroslava Dvořáka.

Jaroslav Dvořák - interpelace

Odkaz na video

Prohlášení předsednictva České strany národně sociální před 2. kolem volby prezidenta ČR

Nezakrýváme zklamání z volebních výsledků jediného národního kandidáta na prezidenta ČR Jaroslava Bašty, jehož jsme před 1. kolem volby jako jedna z prvních národních formací jednoznačně podpořili. A to tím spíše, že jsme se jako strana „balkónem Melantrichu“ a dalšími aktivitami podíleli na pádu předlistopadového režimu. Výsledky 1. kola volby jsou mezníkem, kterým definitivně skončil havlovský mýtus o cestě ke svobodě a demokracii. Tyto hodnoty jsou dnes stále více oklešťovány ve prospěch moci globalistických struktur a nadnárodních korporací, které stále více vysávají naši republiku a činí z nás jejich faktickou kolonii. Dlouhodobá masáž a verbální antikomunismus mainstreamových médií vyústily po třiceti letech pro voliče paradoxně v dilema, zda ve 2. kole volit komunistického ekonomického rezidenta a oligarchu, nebo komunistického rozvědčíka a špióna. Petr Pavel alias agent Pávek je pro nás vzhledem k jeho morálnímu charakteru zcela nepřijatelný. Jelikož 2. kolo je bohužel o volbě menšího zla, jsme přece jen ochotni podpořit Andreje Babiše. Kvitujeme jeho závazek z billboardů, že nezatáhne naši zemi do války, to nám ale nestačí. Očekáváme, že Andrej Babiš veřejně prohlásí, že:

  • bude v Poslanecké sněmovně hlasovat proti návrhu připravovaného ústavního zákona, který by umožnil vyslat naše vojenské jednotky do zahraničí bez souhlasu Parlamentu, pouze na základě rozhodnutí vlády,
  • vystoupí proti budování letecké základny NATO v Ostravě-Mošnově, o jejíž pokračující přípravě hovořil v televizní debatě prezidentských kandidátů Josef Středula,
  • vystoupí proti dalšímu oklešťování suverenity ČR, tj. proti snaze Bruselu rozšířit v EU většinové hlasování
  • jednoznačně se vysloví pro zrušení Lisabonské smlouvy,
  • vystoupí na obranu svobody a demokracie, tj. zejména proti cenzuře a proti záměru zavést zneužitelné korespondenční a elektronické hlasování.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru