Den studentstva

Připomínáme si Den studentstva a boje za svobodu. Znovu je nutné si uvědomit, že demokracie je možná pouze tehdy, pokud poražený uzná svou porážku. To se po posledních prezidentských volbách nestalo. Proto podporujeme návrh na znovuzavedení trestného činu hanobení prezidenta republiky. Takový zákon je potřeba pro lidi, kteří nerespektují výsledky voleb, jsou sprostí, odmítají jiný názor a pohrdají většinovou volbou. Moc soudní je jištěna trestným činem "hanobení soudu", moc výkonná nechť je jištěna trestným činem "hanobení prezidenta republiky".

Cenzura přichází...

Po amerických volbách je "pseudoelitám" jasné, že něco podcenily: Trump, Zeman, Orbán, Putin, Radev... Proto nyní google a facebook přicházejí s tzv. "omezením falešných zpráv". Půjde o kombinaci učenlivého algoritmu a lidského "kontrolora" (čti cenzora), kteří budou mazat to, co je nepohodlné. Jak pěkně se článek čte, člověk má skoro pocti, že nás někdo bude chránit proti zlu nebo nevyžádané reklamě. Můžeme si však být jisti, že se jedná o oficiální informování o zavedení cenzury. Myslíme si, že jim to nepomůže ;)

Článek

Ústavní právník Gerloch chce vrátit do ústavy národ

Gerloch: "Ústava opomíjí existenci českého národa, který zde existuje po staletí."

Rychetský: "Považuji národní prvek ve státotvornosti za prvek naprosto překonaný. Ne jen konzervativní, ale dokonce možná i škodlivý."

Děkujeme panu Gerlochovi i panu Rychetskému, že nám dávají jasně vědět, na které straně stojí. Národ pro nás není nic škodlivého!

Odkaz na článek

Eliška Hašková-Coolidge: Lidé zvítězili nad tiskem, nad politickými stranami

Bývalá asistentka pěti amerických prezidentů Eliška Hašková Coolidge vnímá Trumpa, který spěje k vítězství, jako naději.

„A naděje vyhrála. Lidé zvítězili nad tiskem, nad politickými stranami. Spojili se proti tomu, co tady bylo,“ dodala závěrem s tím, že Trumpovo vítězství vnímá jako pozitivní i pro celou Evropu. „Amerika nebude odpoutána od Evropy. Bude daleko lepším morálním příkladem Evropě a mnoha jiným zemím, což přestala být. Je to návrat k tradicím,“ řekla.

Zdroj

Petr Ježek v Názorech a argumentech na ČRo

Petr Ježek za ČSNS v pořadu Českého rozhlasu Názory a argumenty, téma: Rusko. (zde)

Rozloučení s Ing. Josefem Holubářem

Ing. Josef HolubářSe smutkem oznamujeme, že ve věku 89 let zemřel dlouholetý aktivní člen a představitel národních socialistů na jižní Moravě, zastánce odkazu T.G.M a Milady Horákové bratr Ing. Josef Holubář. Rozloučení se uskuteční v Brněnském krematoriu v pondělí 24. 10. 2016 v 11 hodin.

My a 9,3 tisíce lidí

Naší koalici odevzdalo hlas 9319 občanů. Tento výsledek nás zavazuje k další práci, která povede ke sdružování lidí se zdravým rozumem a národně sociálním cítěním.

Pokud seskupíme účelové koaliční kandidátky jiných stran, které nekandidovaly ve všech krajích pod stejným názvem, umístila se naše koalice na 16. místě.

Výsledky koalice NE ILEGÁLNÍ IMIGRACE - PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI - Krajské volby 2016

Vážíme si podpory, kterou ČSNS a naše čtyřkoalice v krajských volbách 2016 získala. Děkujeme všem, kteří se podíleli na naší kampani, kandidátům i podporovatelům. Zvláštní dík posíláme do Mladějova, kde jsme získali 23 % hlasů a umístili se na první příčce.

Rozložení podpory naší kandidátky napříč volebními okrsky je zobrazeno na mapě (pro zvětšení na ní klikněte). Výsledky ostatních volebních subjektů naleznete na interaktivní mapě Českého rozhlasu.

Přehlednou tabulku výsledků voleb si můžete prohlédnout zde.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru