Dženderistky, džihádistky – Alexander Tomský

J. M. Bocheński: „Žena tvoří druhou stránku lidství, stačí vzít v úvahu stavbu jejího těla. Mateřství je jejím prvním a základním posláním. Společnost, jež nutí ženy k pravidelné, výdělečné práci mimo domov, je odsouzena k zániku.”

Více v článku Alexandra Tomského.

Klidná oslava Silvestra ve Frankistánu = zapáleno pouze 1000 aut

Jak se píše v článku, tradice zapalování aut při oslavě Nového roku ve Francii vznikla v 90. letech minulého století. Za prezidentování Sarkozyho se přestalo informovat o počtu zapálených vozů. Letos bylo zapáleno pouze 1000 aut. Jak uvádí jejich ministr: Musíte se při posuzování těchto věcí dívat na trend posledních let. Ukazuje se, že v průběhu pěti let došlo k poklesu. Prostě krásný poklidný Silvestr. Jiný kraj, jiný mrav. Pokud se jim to líbí, nechť takovým způsobem oslavují. U nás takovýto typ klidu nechceme. Hezký Nový rok!

Spisovatel Vondruška o základním problému dneška

Společnost rozdělují ti, kteří neustále a za každou cenu hlásají názory, s nimiž ve volbách prohráli.

Proto za základní problém dneška vidím poměrně široce rozšířenou neschopnost a neochotu chovat se s pokorou a úctou k demokracii. A je smutné, že se touhle nemocí nakazili ti, kteří u nás pomáhali demokratický systém vybojovat. Je ovšem otázka, zda za něj bojovali pro ideu samotnou, nebo pro svůj prospěch, jehož se jim zřejmě nedostává tolik, kolik by si představovali.

Odkaz na článek

Trialog - nedemokratický způsob přijímání zákonů za zavřenými dveřmi

Podstata EU stále více vystupuje ze stínů. U schvalování zákonů jde EU především o čas, návrhy zákonů se neprojednávají veřejně.

Zákony píše a schvaluje nevolená skupina lidí. Způsob jejich schvalování nazývá - trialogem. Za poslední legislativní období se uskutečnilo 1500 trialogů a až 80 procent zákonů navržených Evropskou komisí bylo schváleno už v prvním čtení bez dalšího projednávání.

EU je nedemokratický moloch odsouzený k zániku.

Odkaz na článek

Další útok na národní stát

Parlament ČR bude brzy hlasovat o volebním zákoně, ve kterém je bod, který má umožnit hlasování cizincům. Prosazjí ho lidé jako Šabatová nebo Dienstbier. 

Pokud chce někdo zavést hlasovací právo pro cizince a vzít lidem s českým občanstvím hlasovací výsadu, nechť ve volbách kandiduje za politickou stranu, která tento bod bude mít jako hlavní téma. Pouze pokud vyhraje bude mít právo něco podobného zavést. Prosazení takové věci bez mandátu z voleb hraničí s vlastizradou.

Článek, který nás o tom informuje, je napsaný velmi chlácolivým způsobem, jakože o nic nejde, že jen několika Slovákům dáme právo odvolit. Nenechme se mýlit. Stát rozbíjejí salamovou metorou. Za rok pak přijde novelizace, kde budou mít volební právo všichni.

Hlasovací právo v českém státě musí zůstat výsadou pouze občanů českého státu.

Den studentstva

Připomínáme si Den studentstva a boje za svobodu. Znovu je nutné si uvědomit, že demokracie je možná pouze tehdy, pokud poražený uzná svou porážku. To se po posledních prezidentských volbách nestalo. Proto podporujeme návrh na znovuzavedení trestného činu hanobení prezidenta republiky. Takový zákon je potřeba pro lidi, kteří nerespektují výsledky voleb, jsou sprostí, odmítají jiný názor a pohrdají většinovou volbou. Moc soudní je jištěna trestným činem "hanobení soudu", moc výkonná nechť je jištěna trestným činem "hanobení prezidenta republiky".

Cenzura přichází...

Po amerických volbách je "pseudoelitám" jasné, že něco podcenily: Trump, Zeman, Orbán, Putin, Radev... Proto nyní google a facebook přicházejí s tzv. "omezením falešných zpráv". Půjde o kombinaci učenlivého algoritmu a lidského "kontrolora" (čti cenzora), kteří budou mazat to, co je nepohodlné. Jak pěkně se článek čte, člověk má skoro pocti, že nás někdo bude chránit proti zlu nebo nevyžádané reklamě. Můžeme si však být jisti, že se jedná o oficiální informování o zavedení cenzury. Myslíme si, že jim to nepomůže ;)

Článek

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru