Eliška Hašková-Coolidge: Lidé zvítězili nad tiskem, nad politickými stranami

Bývalá asistentka pěti amerických prezidentů Eliška Hašková Coolidge vnímá Trumpa, který spěje k vítězství, jako naději.

„A naděje vyhrála. Lidé zvítězili nad tiskem, nad politickými stranami. Spojili se proti tomu, co tady bylo,“ dodala závěrem s tím, že Trumpovo vítězství vnímá jako pozitivní i pro celou Evropu. „Amerika nebude odpoutána od Evropy. Bude daleko lepším morálním příkladem Evropě a mnoha jiným zemím, což přestala být. Je to návrat k tradicím,“ řekla.

Zdroj

Petr Ježek v Názorech a argumentech na ČRo

Petr Ježek za ČSNS v pořadu Českého rozhlasu Názory a argumenty, téma: Rusko. (zde)

Rozloučení s Ing. Josefem Holubářem

Ing. Josef HolubářSe smutkem oznamujeme, že ve věku 89 let zemřel dlouholetý aktivní člen a představitel národních socialistů na jižní Moravě, zastánce odkazu T.G.M a Milady Horákové bratr Ing. Josef Holubář. Rozloučení se uskuteční v Brněnském krematoriu v pondělí 24. 10. 2016 v 11 hodin.

My a 9,3 tisíce lidí

Naší koalici odevzdalo hlas 9319 občanů. Tento výsledek nás zavazuje k další práci, která povede ke sdružování lidí se zdravým rozumem a národně sociálním cítěním.

Pokud seskupíme účelové koaliční kandidátky jiných stran, které nekandidovaly ve všech krajích pod stejným názvem, umístila se naše koalice na 16. místě.

Výsledky koalice NE ILEGÁLNÍ IMIGRACE - PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI - Krajské volby 2016

Vážíme si podpory, kterou ČSNS a naše čtyřkoalice v krajských volbách 2016 získala. Děkujeme všem, kteří se podíleli na naší kampani, kandidátům i podporovatelům. Zvláštní dík posíláme do Mladějova, kde jsme získali 23 % hlasů a umístili se na první příčce.

Rozložení podpory naší kandidátky napříč volebními okrsky je zobrazeno na mapě (pro zvětšení na ní klikněte). Výsledky ostatních volebních subjektů naleznete na interaktivní mapě Českého rozhlasu.

Přehlednou tabulku výsledků voleb si můžete prohlédnout zde.

V Plzeňském kraji a na Vysočině je naše koalice třetí

Ve studentských volbách, které se konaly 20. a 21. 9. 2016, naše koalice NE ILEGÁLNÍ IMIGRACI - PENÍZE RADĚJI PRO NAŠE LIDI obsadila v Plzeňském kraji a na Vysočině 3 místo, v prvním jmenovaném jsme porazili ANO 2011. V deseti krajích jsme byli v první pětce volených subjektů. Ve všech krajích jsme dostali nad 5 %, nejvíce potom v Plzeňském kraji 10,55 % a nejméně pak v Královéhradeckém kraji 5,03 %. V průměru jsme získali 7,53 %. Celkové výsledky jsou zde.

novinky, aktualne.cz

12. září - české výročí

Komentář Václava Klause ml. o 12. září 1938 zde.

V parlamentu odhlasovali pokus o likvidaci mimoparlamentní politické konkurence

Zatímco se média věnovala jiným tématům, parlamentní strany šly potichu, před volbami v roce 2017, preventivně po krku neparlamentní konkurenci.

Dvěma novelami bezprecedentně posílily svoji pozici a zkusily se více zabetonovat. Jde o novelu Zákona č. 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a v politických hnutích a novelu zákonů volebních zde a zde.

A to zdaleka není vše ...

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2016/09/v-parlamentu-odhlasovali-pokus-o.html

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru