Otevřený dopis pro dubnový sjezd České strany národně socialistické

Vážení,

obracíme se k Vašemu dubnovému sjezdu jako k vrcholnému orgánu Vaší České strany národně socialistické (ČSNS 2005). Přestože všichni známe příčiny a okolnosti vzniku Vaší strany, dovolíme si v úvodu zopakovat důležitou skutečnost. Vaše strana vznikla v roce 2006 a její zakládající...

Zobrazit článek

O Jiřím Paroubkovi a jeho úvahách o angažmá v ČSNS

Dne 7. dubna byla na stránkách "idnes.cz" zveřejněna zprávu o Jiřím Paroubkovi, kde se mimo jiné píše, že bývalý předseda ČSSD uvažuje o svém budoucím angažmá v České straně národně sociální.

Proto uvádíme věc na pravou míru a podáváme zprávu, že žádná jednání s panem Paroubkem ČSNS nevede a...

Zobrazit článek

Výsledky 34. sjezdu ČSNS

Na 34. sjezdu ČSNS, který proběhl v Praze v sobotu 5. 3. 2011, bylo zvoleno nové vedení strany. Byl zvolen předseda strany a dva místopředsedové, dále pak vrcholný orgán strany - ústřední rada - v početu 9 členů. Na prvním zasedání ústřední rady bylo dovoleno předsednictvo do počtu 5 členů.


...

Zobrazit článek

Obrana

Z dějepisu je známo, že když se česká obrana spoléhala na spojence, nedopadlo to nikdy dobře. Jedno takové spojenectví skončilo zradou Angličanů a Francouzů, druhé „přátelskou“ okupací Sovětského svazu. To je naše historická zkušenost.

Co tedy spojenectví obnáší, jaká má rizika a čím se liší...

Zobrazit článek

Výročí čeho?

Před 21 lety jsme zažili politickou změnu, do které mnozí vkládali velké naděje. Co se však za 21 let změnilo? Připomeňme si některá fakta oné a dnešní doby.

Předně v roce 1989 jsme nebyli svobodní respektive vláda se nesestavovala na základě všeobecných voleb, nýbrž na základě voleb uvnitř...

Zobrazit článek

Proč by české energetické podniky měly zůstat v českém vlastnictví

Privatizace státního majetku měla zavést efektivní ekonomiku podle západního vzoru. Jenže český stát byl na tuto velkou změnu špatně připraven. K moci se dostali lidé, kterým nešlo o rozvoj průmyslu, ale o rychlé zbohatnutí. Tunelování a rozkrádání českých podniků se stalo každodenní věcí.

Dnes ...

Zobrazit článek

Výsledky ČSNS v komunálních volbách 2010

V komunálních volbách kandidovala Česká strana národně sociální v letošních volbách na 11 místech a získala celkem 20 mandátů. Oproti volbám v roce 2006 naše strana nekandidovala na 3 místech, přesto získala o 3 mandáty navíc.

Okres Karlovy Vary:

Hroznětín - 32,18% - 5 mandátů, Jaroslav...

Zobrazit článek

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru