Zahájení volební kampaně

V pátek 3. září 2010 byla v Hroznětíně zahájena volební kampaň pana Jaroslava Rovného kandidujícího za ČSNS. Pan Jaroslav Rovný pronesl projev, ve kterém zdůraznil priority svého programu.

První prioritou je snížení nákladů na státní správu. Pan Rovný slíbil, že jako senátor předloží návrh ústavního zákona, který sníží počet zákonodárců na 151 členů a sloučí obě komory parlamentu.

Druhou prioritou je zrušení příspěvku politickým stranám. Pan Rovný k tomu řekl: "Považuji příspěvky politickým stranám ze státního rozpočtu za vysoce amorální. Tyto příspěvky a jejich výše totiž byly schváleny samotnými politickými stranami, aniž by byly součástí jejich programu. A tak nás a státní pokladnu tyto příspěvky zatěžují každoročně zhruba miliardou korun. Podle mého názoru je to velká částka, ovšem podle vládních politiků je to "zanedbatelná položka státního rozpočtu". A právě proti těmto názorům budu jako senátor i jako člověk vždy vystupovat. Miliarda není malá částka a tvrdím, že deficit státního rozpočtu se plní právě tímto přístupem politiků, že totiž miliarda pro ně není velká suma. Ty miliardy se sčítají a sčítají a nyní je náš stát zadlužený jako nikdy před tím. Je potřeba zbavit politiky s tímto přístupem moci. Jedině tak lze začít oddlužovat náš stát."

Třetí prioritou senátorské práce pana Rovného bude to, že hlasovat bude pouze pro zákony bez "přílepků".

Zahájení volební kampaně proběhlo v příjemné atmosféře a nyní členy ČSNS a pana Jaroslava Rovného čeká volební kampaň. Přejeme hodně sil a vytvrvalosti.

 

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru