Další téma pro Kocába - povolení incestu

Německá rada pro etiku včera uvedla, že by ráda zrušila trestní odpovědnost za incest. Je to další vlaštovka, které se určitě brzy u nás chytí lidé typu Kocáb nebo šabatová. Vždyť je to přeci právo na lásku! ...jak píše německá etická komise...

Člověk nevěřícně zírá na argumentaci, kterou zastánci incestu používají. Prý "možné genetické následky u potomků vzešlých z incestních vztahů nejsou tak závažné, aby ospravedlnily trestní odpovědnost rodičů". Tak to je výborné! A není náhodou záměr ten, že čím více kryplů a dementů bude ve společnosti, tím lépe? Možná jsou takoví lidé lépe ovladatelní, ale určitě je společnost s vysokým počtem mentnálně a fyzicky poškozených jedinců lépe vykořisťovatelná.

Možná za dalších několik let nebude tak závažný ani pohlavní styk s dvanáctiletými dětmi, možná s jedenáctiletými. K nám to samozřejmě také brzy přijde a je dobře, že jsme v tomto evropanství "pozadu". Aspoň nám zbude trochu času na to, abychom se zamysleli, jak celá naše společnost kráčí do propasti, a že jsme to pouze my, obyčejní lidé, kteří se můžou zastavit a do té propasti shodit pouze ty, kteří nás tam nyní vedou.

25. září 2014

Michal Klusáček

předseda ČSNS

Odkaz na článek:
www.zpravy.idnes.cz/nemecko-a-zruseni-trestu-za-incest-mezi-sourozenci-fx6-/zahranicni.aspx?c

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru