Úvod

Vytvořili jsme pro Vás tyto stránky, abychom Vás mohli informovat o tom, co se v Třebíči děje. Kdo žije v Třebíči ví, co obyčejným lidem ztěžuje život. A ať už to je málo pracovních míst, nejistota trvalého zaměstnání, bytové problémy mladých rodin nebo vyžití mládeže, vždy je to spojeno především s lidmi a jejich naprosto běžnými potřebami.

ČSNS je strana, které jde především o lidi a o to, aby se náš národ rozvíjel a neupadal. K ničemu nám budou opravená centra měst, když v nich nebude nikdo bydlet. 

Chceme se zaměřit především na udržitelné investice do věcí, které usnadní rodinám život, ať už to jsou dostupné mateřské školky nebo zvýšení úrovně vzdělávání na školách, které samozřejmě musí zůstat bezplatné. 

Sledujte naše stránky a neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás.

Michal Schmidt

Jsem vysloužilý voják a je mi 52 let. Nyní se v Třebíči snažím vést osvětu mezi mladými lidmi, aby si uvědomovali příčiny a následky toho, co dělají. Propaguji sport a férové jednání. 

Co chceme

Chceme obnovit v Lanškrouně činnost ČSNS tak, abychom se s Vámi úspěšně zúčastnili komunálních voleb v roce 2018. Členství ve straně, není podmínkou pro naši spolupráci s Vámi. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry města, ale také o přístup ke komunální práci obecně.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora živnostenského podnikání
  • podpora vzdělávání
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi, lidmi, kteří se aktivně zajímají o dění kolem nás a sdílejí s námi pohled na svět. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

Podporují nás

Eva Hrušková

Eva Hrušková

58 let

Pavel Fiřt

Pavel Fiřt

58 let

Tomáš Míšenský

Tomáš Míšenský

47 let,  ČSNS

Třebíč

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Nahoru