Úvod

V posledních komunálních volbách v Drahobuzi zvítězilo sdružení Občané pro změnu, které získalo 53 % hlasů. ČSNS chce v nadcházejících komunálních volbách v Drahobuzi navázat na dobré, co bylo v obci vykonáno, a přidat vizi, co je potřeba ještě vykonat. Sledujte naše stránky.

V naší obci žije 270 obyvatel a radnice hospodaří celkem se zhruba 5,5 milionu korun. Rozpočet obce sledujeme zde.

Drahobuz - příjmyDrahobuz - výdaje

Alois Plass

Narodil jsem se na Moravě a žil zde do 14 let. Potom jsem se přestěhoval s rodiči a sourozenci do Prahy. Vyučil jsem se v oboru gastronomie jako číšník, ale již brzy po vyučení jsem dostal šanci pracovat jako vedoucí restaurace. Později, kdy jsem pracoval v hotelu Hilton jako zástupce vedoucího, jsem absolvoval nástavbové studium ukončené maturitou.

Většinu života jsem pracoval ve svém oboru, ale také jsem získal praxi a zkušenosti v zahraničí, např. ve Španělsku, v Anglii a v Rakousku.

V Drahobuzi máme chalupu již od roku 1982. Dříve jsme sem jezdili jen na víkendy, v současné době jsem zde již několik let trvale hlášen.

V letošním roce, 2017, jsem zkusil kandidovat do poslanecké sněmovny jako nezařazený, ale pod ČSNS. Příliš hlasů tato strana nedostala, i když její historie sahá až do let 1897, takže mne napadlo, že je potřeba tuto stranu dostat opět do povědomí občanů. Toho dosáhneme pouze tím, že se aktivně zapojíme a staneme se členy této strany.

Co chceme

Chceme sestavit partu lidí, kteří společně budou pracovat pro Drahobuz v následujícíh 4 letech. Kontaktujte nás, přidejte se k nám. S námi nemusíte shánět podpisy pro kandiaturu.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: alopla@email.cz

Nahoru