Úvod

Česká strana národně sociální v roce 1990 získala v Semilech 8 % a 2 zastupitelská křesla. V roce 1994 naposledy uspěla, a to v koalici s ČSSD získem 9 % a 2 mandáty. Chtěli bychom navázat na naši činnost u nás v Semilech a s Vaší pomocí sestavit takovou kandidátku, která ve volbách uspěje a bude zastupovat zájmy podobně smyšlejících lidí.

Tak jako se píše ve výzvě ČSNS týkající se komunální politiky, chtěli bychom přesvědčit co nejvíce politicky aktivních lidí v Semilech, že kandidovat za "nezávislé kandidáty" politický systém u nás nevylepšuje. Chápeme odpor lidí ke zkorumpovaným politickým stranám, které jsou napojeny na mezinárodní struktury nebo konkrétní oligarchy, jejichž zájmy také prosazují. Ani my bychom za ně nekandidovali v komunálních volbách. Musíme ovšem zdůraznit, že toto tříštění politicky aktivních lidí prospívá především těm oligarchům a nadnárodním společnostem, od kterých se lidé z nezávislých kandidátek distancují. Výsledkem všeho je to, že na české politické scéně nevznikla masová politická strana prosazující české zájmy, jejíž vedení by muselo brát v úvahu názory svých členů. Proto politika zdánlivě nelogicky směřuje proti naší vůli.

Chceme oslovit i ty, kteří v minulosti kandidovali na nezávislých kandidátkách, aby (pokud s námi souhlasí) se k nám přidali. Společně budeme pracovat nejen pro Semily, ale i pro náši vlast.

Pavel Paldus

Jsem kontaktní osoba a koordinátor ČSNS pro Semily a semilský region. Žiji v Semilech, mám rád Semily a chci, aby se Semily rozvíjely.

Kromě práce pro ČSNS jsem předsedou oblastní odbočky Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR, zapsaný spolek (SONS ČR, z.s.), kterým spravuji oblastní webové stránky. Moje ambice není vést kandidátku ČSNS v nadcházejících komunálních volbách, ale být nápomocen jejímu formování a vzniku.

Neváhejte se na mě obrátit. Na Váš mail budu reagovat v co nejkratším čase.

Co nemám rád

Nesnáším nadutost, aroganci a lidskou blbost.

Moje motta

"Boj s blbostí nelze vyhrát, ale nesmí se nikdy vzdát."

"Hádáš-li se s blbcem déle, jak dvě minuty, už se hádají blbci dva"

"Kdo pomoci chce, ten hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody."

Co chceme

Chceme obnovit v Semilech činnost ČSNS a případně i rozšířit členskou základnu, aby se úspěšně zúčastnila komunálních voleb v roce 2018. Členství ve straně, není podmínkou pro naši spolupráci. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry města, ale také o přístup ke komunální práci obecně.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora vzdělávání (postoj k inkluzi zde)
  • zapojení hendikepovaných do normálního života
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi, lidmi, kteří se aktivně zajímají o dění kolem nás a sdílejí s námi pohled na svět. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: paldus@csns.cz

Nahoru